Hold dig opdateret på eviShine!

Tilmeld dig, og få de seneste nyheder om eviShine

Who are we?

Anders Rolann

Anders Rolann

Project Manager / Owner

+45 24 63 38 80

anders@evishine.dk

Sten Nornes

Sten Nornes

Head of Development / Owner

+45 24 66 17 31

sten@evishine.dk

Jan Kannegaard

Jan Kannegaard

Managing Director

+45 20 61 70 90

jan@evishine.dk

Kim Søndergård Andersen

Kim Søndergård Andersen

Administration & Finance Manager

+45 20 30 50 06

kim@evishine.dk

Klaus Pedersen

Klaus Pedersen

Sales / Technical Product Adviser

+45 20 58 72 11

klaus@evishine.dk

Helle Simonsen

Helle Simonsen

Marketing Manager

+45 20 65 72 40

helle@evishine.dk

Foto på vej...

Louise Scheibner

Marketing Assistant

+45 70 22 47 11

louise@evishine.dk

Foto på vej...

Niels Jørgen Blankholm

Technical Support

+45 40 32 88 08

njb@evishine.dk

Foto på vej...

Frederik Heick

Senior Developer

+45 21 26 38 74

frederik@evishine.dk

Christian Porsfelt

Christian Porsfelt

Software Developer

+45 26 27 20 06

christian@evishine.dk